יום רביעי, 20 בדצמבר 2017

עדשות המגע הצבעוניותFreshlook מבית אלקון עם שלל צבעים מדליקים

היי כולם! מה שלומכם?
הסילבסטר מגיע אלינו בצעדי ענק!!  ב31.12 נחגוג ונהנה ונתלבש יפה, ניצא למקום מיוחד ולכן הפעם ההצעה שלי לטוטאל לוק מושלם שגם העיניים שלכם יהיו בסטייל!
       
                 


עדשות מגע צבעוניות יומיות וחודשיות, בעלות מראה טבעי או דרמתי,  המתאימות הן למי שמעוניין בשינוי צבע עיניים בלבד והן למי שזקוק גם לתיקון ראייה.
הסדרה כוללת מגוון של צבעים ומאפשרת תחושת נוחות בעין מיד עם הכנסתן: ירוק ג'מסטון, אפור, דבש, כחול ספיר, טורקיז, סגול, שקד ועוד.
הגוונים מתאימים הן למי שמעוניין בשינוי עדין של צבע העין או בשינוי משמעותי יותר בשילוב עם הצבע הטבעי של העין.
העדשות בעלות טכנולוגיית הדפסה ייחודית  in 3 1 למראה חדש אך טבעי.

מחיר:
חבילה של 10 עדשות יומיות – 120 ש"ח
חבילה של 2 עדשות חודשיות – 138 ש"חאילן לפידות, מנכ"ל קבוצת לפידות יבואנית עדשות המגע אלקון מוסר: "עדשות המגע Freshlook מבית אלקון מאפשרות למשתמשים , בין אם הם מרכיבי עדשות מגע ובין אם הם מעוניינים בעדשות Freshlook לצרכים אסתטיים בלבד, ליהנות ממגוון צבעים:  סגולים, כחולים, ירוקים, חומים ועוד, ולשנות את צבע העיניים ואת המראה הכללי באופן חד פעמי או באופן קבוע לפי רצונם." אודות לפידות מדיקל

לפידות מדיקל, מקבוצת לפידות  אשר נוסדה ב- 1979, מתמחה בייבוא, שיווק והפצת מגוון רחב של תרופות מרשם (RX), תרופות ללא מרשם ומוצרי צריכה, מכשור ואספקה רפואית.
החברה משתפת פעולה עם חברות תרופות ויצרניות מכשור וציוד רפואי, ומייצגת בישראל חברות בינלאומיות רבות בהן: לייקה, ב.בראון, אלקון ועוד. לפידות מדיקל משווקת שורה ארוכה של מוצרים בתחומי בריאות האישה, רפואת ילדים, המטולוגיה, אונקולוגיה, דיאליזה ועוד. בנוסף, מובילה את תחום האופטלמולוגיה ורפואת עיניים בישראל, ופעילה גם בתחום סגנון החיים, בשיווק של מותגי משקפיים, עדשות, עדשות מגע ותמיסות, מכשור בדיקה מתקדם ומוצרים נלווים.

להשיג ב"אופטיקלאסה", יהושע חנקין 47, חולון

סילבסטר שמח 
אוהבת רותם

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה