יום שלישי, 10 באוקטובר 2017

מועדון הצרכנות All Club עבור המגזר העצמאי ולעסקים קטנים

היי כולם,
העולם המערבי בשנים האחרונות כל כך משתנה, הרבה מאיתנו כבר לא שכירים ופותחים עסקים קטנים. מאימהות שמחפשות את השילוב של בית ועבודה, הרבה חברות סטארט אפ ואקזיטים ועוד. לכן כל מי שעצמאי למעשה לא משתייך לארגון מסוים ולא מקבל הטבות ולכן מכאן נולד הרעיון של אתי רז מנכ"ל ומייסדת מועדון All Club לפתיחת המועדון.למעשה מועדון הצרכנות All Club מוזיל את יוקר המחייה עבור מגזר העצמאים ובעלי עסקים קטנים שאין להם בכלל נציגות. בארץ שלנו יש המון עסקים ואין להם ייצוג ולכן אתי עשתה את הצעד הנבון והקימה את המועדון וכיום כ-40 אלף חברי המועדון נרשמו להם נהנים מדי יום מאלפי הטבות לרכישת מוצרים במחירים נמוכים משמעותית ממחירי הקופה! 
בחברות תוכלו לקבל מענה לצרכנות נבונה עם מגוון רחב של הטבות משוברים ועד נופשים.

מישהו שכח את העצמאיים, כי למה אם לכל כך הרבה חברות יש מועדונים אז לעצמאים ולעסקים הקטנים לא? 
מאז מחאות קיץ 2011 חל קצב צמיחה מרשים של הקמת מועדוני צרכנות בשוק, למשל מועדון "חבר" המשמש את משרתי הקבע וגמלאי מערכת הביטחון, "בהצדעה" המיועד לחיילי המילואים ומשתחררים בכבוד, "ביחד בשבילך" של ההסתדרות הכללית החדשה, מועדונים מטעם וועדי עובדים ואחרים, הובילו לשינוי תפיסתי אמיתי ולתובנה בקרב הצרכנים כי הם יכולים לחסוך הרבה כסף באמצעות מימוש ההטבות שהמועדונים מעניקים להם מדי יום במגוון תחומים ועולמות תוכן. ולכן מכאן נבעה החשיבה של אתי רז, איך למעשה העסקים הקטנים והעצמאיים נפלו בין הכיסאות ואין להם שום מועדון ?!?!

ע"פ ההערכות, המועדונים השונים חסכו במהלך השנים האחרונות לחבריהם כחמישה מיליארד שקלים (הרכישות שחברי המועדונים ביצעו בפועל, בהשוואה למחירי קופה רגילים), מה שהופך אותם כאמור לכלי האולטימטיבי להוזלת יוקר המחיה בעידן החדש. מדובר בהוכחה נוספת לשינוי שחל מחד בקרב הצרכנים, אשר לא מפסיקים לחפש אלטרנטיבות זולות, ומאידך מצד מועדוני הצרכנות שמצליחים להשיג את ההנחות המשתלמות ביותר בזכות היקף כוח הקנייה שלהם.


לאחרונה השוק התחזק בשחקן חדש, מועדון הצרכנות All Club , המיועד למגזר העצמאים ובעלי העסקים הקטנים, המהווים את מנוע הצמיחה של כלכלת ישראל. מועדון All Club מיסודה של אתי רז, מאפשר לכל בעל עסק או עצמאי להצטרף ולממש אלפי הטבות והנחות הזולים בעשרות אחוזים ממחירי הקופה.

כך לדוגמא יכולים חברי המועדון לממש הטבות לרכישת מוצרים ושירותים במחירים זולים עבור בית העסק עצמו כגון ריהוט, הפקת חשבוניות, קורסים שונים (פייסבוק, רשתות חברתיות, עמידה מול קהל, גרפיקה ממוחשבת), שליחויות, ייעוץ עסקי, חבילות פרסום, אבטחת מידע, מכשירי סלולר, רשתות תקשורת ועוד, וכן לממש הטבות החוסכות להם משאבים עצומים גם בחיי היום יום בעולמות הבילוי ופנאי, תיירות ונופש, ביטוח, רכב, לייף סטייל, בתי קולנוע, ביגוד והנעלה, אלקטרוניקה וגאדג'טים ועוד.

יצוין כי במסגרת מדיניותו, מועדון אול קלאב תומך בקידום שיתופי פעולה עסקיים עם עסקים קטנים ועצמאיים, כך שנדבך משמעותי מהשירותים הניתנים לחברי המועדון, מסופקים ע"י סקטור זה.

כדי ליהנות מהטבות במועדון יש להצטרף למועדון בדמי חבר של 19.90 ₪ לחודש.
לכניסה לאתר לחצו כאן:
www.allclub.co.il

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה