יום שני, 10 באוקטובר 2016

פינוק לחג גם לילדים- השקת תלת אופן חדש recliner infinity

היי כולם מה שלומכם? :) 
אחרי שפירטתי על מתנות למשפחה, לחברים וגם מתנות לילדים - הפעם אני משתפת במתנה אחת משותפת לכולם, גם ההורים נהנים וגם הילדים :) 
מתאים מגיל 10 חודשים ועד גיל 3
חברת SMART TRIKE®  המובילה העולמית בתחום פיתוח, ייצור ושיווק תלת אופן לגיל הרך החלה לאחרונה לשווק בישראל בהשקת בכורה עולמית את הדור הבא של תלתי האופן לפעוטות הדגם recliner infinity תלת אופן פרימיום עם טכנולוגיית touch steering® (היגוי בנגיעה ) הבלעדית למוצרי החברה . תכונה זו  של "היגוי בנגיעה" יחד עם תכונות אחרות הקיימות במוצר מביאות לתחום התלת אופן לפעוטות  סטנדרטים חדשים בכל הקשור לנוחות ההיגוי במוצר, תפעולו והשימוש היום יומי במוצר של ההורה והפעוט כאחד. 
היגוי בנגיעהtouch steering® ) ) - בפעם הראשונה מאז ומעולם שטכנולוגיה כזו הוטמעה בתלת אופן לפעוטות. למעשה ההיגוי במוצר הופך להיות אינטואיטיבי ופשוט ממש כמו בעגלות תינוק או טיולוני פרמיום. ההורים מחליטים לאן רוצים לפנות ופשוט דוחפים ופונים. אין צורך לסובב את ידית הדחיפה של ההורים כלל וכך ניתן לכוון את המוצר בנוחות ובבטחה גם ביד אחת  ולשחרר את היד השנייה לצרכים אחרים.
אופציית היגוי חופשי (free steering) - חסל סדר "מריבה" עם הפעוט בכול האמור לכיוון הנסיעה הרצוי. בקליק אחד מנטרלים ההורים את יכולת כיוון הכידון שבידי הפעוט ובכך מונעים ממנו את יכולת ההיגוי ובבוא העת, קליק נוסף ישיב לפעוט את יכולת ההיגוי והשליטה במוצר. 
תלת האופן של smart trike® הינו מוצר מודולארי שניתן לשנות את צורתו ואת התאמתו לפעוטות החל מהשלב בו הם יושבים בכוחות עצמם (9-10 חודש לערך) ועד לשלב המעבר לאופני שיווי משקל ואופניים רגילות (גילאי 3 +  לערך). 
תלת אופןsmart trike®   ילווה את ההורים והפעוטות במשך כ-3 שנים וממש  גדל ומתפתח עם הילד,  תוך כדי שהוא משנה את צורתו, בהתאם לגדילת הפעוט. בשלב הראשון, ישמש המוצר כמעין "טיולון " עם מעקה בטיחות  ומדרך רגליים, ובשלבים המתקדמים,יסירו ההורים את החלקים הנתיקים ויהפכו את המוצר לתלת אופן רגיל שישמש את הפעוט עד לגיל 3 +.

יתרונות התל אופן החדש מבית "SMART TRIKE " recliner infinity :
• יכולת התאמה מגיל 10 חודשים ועד גיל 3.
• קל לנשיאה.
• בדים משובחים ועיצוב יוקרתי עם נגיעה חדשנית.
• יכולת שינוי זווית משענת הפעוט בלחיצת כפתור אחת פשוטה.
• יכולת שליטה מי שולט בכיוון הנסיעה.
• פדלים מתקפלים-למניעת חיכוך רגלי הפעוט.
• ידית הורים הניתנת לקיפול.
• מדרך רגליים המתקפל בצורה מושלמת אל תוך הגוף.
• בלמי זעזועים-לנסיעה רכה יותר.
• מנגנון למניעת סיבוב הפדלים בשלבים הראשונים.
• סל אחסון גדול.
• שק אחסון לחפצים עבור הפעוט
*המחיר של התלת אופן החדש של חברת SMART TRIKE מדגם recliner infinity : 860 ₪.
*ניתן להשיג את התלת אופן החדש של חב' SMART TRIKEמדגם recliner infinity בצבע כחול או סגול.
ניתן להשיג: ברשת הצעצועים טויס אר אס ובחנויות הצעצועיםהמובחרות.
כתובת אתר: 
http://www.smart-trike.com/index.asp
טלפון: 08-8667213


על חברת SMART TRIKE® - מתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק תלתי אופן לגיל הרך. החברה אחראית על מגוון רחב של מוצרים המספקים פתרונות חדשניים ומאפשרים הנאה וניצול מרבי של המוצר משלב מוקדם בהתפתחות הילד ועד המעבר לאופני רכיבה. החברה משקיעה בפיתוח מוצרים המסייעים להתפתחות המוטורית של כל ילד, ומוצריה משלבים הקפדה על בטיחות הפעוטות, נוחות שימוש להורים, הנאה בשימוש לאורך זמן והקניית מיומנויות פשוטות לפעוט כשלב בדרך אל עצמאותו. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה